Waldemar Kozuschek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.08.2009
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.08.2009
Gazeta Wrocławska
Odszedł od nas Prof. zw. dr hab. dr h.c. mult. Waldemar Kozuschek Stało się to 10 sierpnia 2009 roku w Witten, niespodziewanie, w pełni Jego sił, woli życia, wielu planów, gotowych zamierzeń, nawet już podjętych, ale jeszcze niezrealizowanych. To miało nastąpić teraz. Był to uczony, nauczyciel akademicki, lekarz, przychylny ludziom, niezwykle wrażliwy na troski i sprawy każdego człowieka. Znaliśmy Go jako wybitną osobowość, z którą dane nam było współpracować w badaniach naukowych, a także wykorzystywać jego wiedzę w wykładach kształcenia ustawicznego. Pozostanie w naszej pamięci, ale także zapisana zostanie wiedza o nim w historii Uczelni. Kierujemy do Rodziny słowa współczucia i żalu. Rektor i Senat Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia