Dziękujemy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.03.2012
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.03.2012
Express Bydgoski
Dziękujemy Wszystkim uczestniczącym w ceremonii pogrzebowej
śp. Edwarda Ozdoby
Rodzinie, Przyjaciołom Walk Wyzwoleńczych, Sąsiadom, Znajomym, Uczestnikom WTZ "Modrzew" ich Rodzicom oraz Pani Kierownik Danucie Zielińskiej i Pracownikom. Szczególną wdzięczność kierujemy do ks. Prałata Edmunda Sikorskiego, jak również do Proboszcza Parafii pw. Św. Mateusza ks. Mariusza Kucińskiego, ks. Aleksandra Kozakowskiego i Pana Organisty, który do głębi wzruszył swoim śpiewem i grą.
Wielkie uznanie dla Żołnierzy - Kombatantów Światowego Związku AK i Związku Więźniów Politycznych Okresu Stalinowskiego za skierowane słowa przy grobie, Pocztom Sztandarowym oraz Asyście Wojskowej- warcie przy trumnie i odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku. Z wielkim przejęciem przyjęliśmy kondolencje, słowa wsparcia i otuchy. Dziękujemy za modlitwę, wieńce i kwiaty.
Życzliwość nasza pozostanie na zawsze w pamięci. Ze szczerym wzruszeniem dziękują
Żona, Córka, Syn z Żoną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia