Kazimiera Wróbel
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.08.2012
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.08.2012
Gazeta Wrocławska
Okręgowa Rada Adwokacka we Wrocławiu
z głębokim żalem zawiadamia, że w dniu 26 sierpnia 2012 r.
we Wrocławiu zmarła
ŚP
Kazimiera Wróbel
ur. 17.02.1934 r.
Wieloletni pracownik biura Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu od 1.03.1952 r. do 31.12.2003 r. zajmująca różne stanowiska, w tym kierownicze. Powszechnie lubiana, zawsze ofiarna i uczynna wobec adwokatów i aplikantów, życzliwa, pracowita, potrafiąca pocieszyć współpracowników w trudnych sytuacjach. Przez całe swoje życie zawsze starała się jak najlepiej wykonywać powierzone obowiązki zawodowe, oddana Adwokaturze Dolnośląskiej, z którą do końca życia się identyfikowała.
Rodzinie Pani Kazimiery Wróbel
Okręgowa Rada Adwokacka we Wrocławiu składa wyrazy najgłębszego współczucia.
Dziekan
Okręgowa Rada Adwokacka
we Wrocławiu
Koleżanki i Koledzy Adwokaci
Pracownicy ORA
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 30 sierpnia 2012 r. o godz. 14.30 w kaplicy na cmentarzu Osobowickim.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia