Maria Kużel

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.12.2009
Głos Koszaliński

<p>Z głębokim żalem żegnamy członka naszej Izby Lekarskiej lek. med. Marię Kużel cenionego i szanowanego lekarza Serdeczne wyrazy współczuciaRodzinie i Bliskim składają koleżanki i koledzy z Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie</p>

Z głębokim żalem żegnamy członka naszej Izby Lekarskiej lek. med. Marię Kużel cenionego i szanowanego lekarza Serdeczne wyrazy współczuciaRodzinie i Bliskim składają koleżanki i koledzy z Okręgowej Izby Lekarskiej w Koszalinie

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Sympatyczna pani doktor byla taka usmiechnieta jak pani doktor wisnieska edokrynolog fane kobietki tylko ja sie balam lekarzy nie wiiem dlaczego juz mi to minelo pozdrawia pania doktor o ile zyje t ta fajna kobita waleriana maria Wisniewska

Ewa Redzimska polnica


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zaczął się Rok 2016-ty ,a ja coraz bardziej tęsknię za Twoją obecnością, rozmowami i spotkaniami-​siostra Teresa


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zaczął się Rok 2016-ty ,a ja coraz bardziej tęsknię za Twoją obecnością, rozmowami i spotkaniami-​siostra Teresa


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochana Marysiu!​Bardzo brakuje nam Twojej Osoby przepełnione​j życzliwością​, miłością i pięknym uśmiechem od rana-Jerzy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochana Marysiu jestem w Białogórze,​gdzie od wielu lat Byłaś bardzo szczęśliwa.​Morze,​prawdziwki i raj na tarasie blisko Twoich brzóz-Teresa


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochana Marysieńko!​Znalazłam Ciebie po 5-ciu latach po niesprawiedl​iwej śmierci.​Bardzo za Tobą tęsknię-​siostra Teresa z mężem Jerzym Gdynia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa Redzimska


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kondolencje</p> <p>Jest mi bardzo smutno gdyż Pani Doktor od dziecka leczyła mnie : z bardzo dobrym skutkiem :) chciałbym świeczkę zapalić na cmentarzu</p>


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maciej Żytkiewicz


16 l

<p>Kondolencje</p> <p>Jest mi bardzo smutno gdyż Pani Doktor od dziecka leczyła mnie : z bardzo dobrym skutkiem :) chciałbym świeczkę zapalić na cmentarzu .</p>


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maciej Żytkiewicz


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Izabela i Waldemar


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Irena K


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia