PODZIĘKOWA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.12.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.12.2011
Express Bydgoski
PODZIĘKOWANIE
Wszystkim, którzy w tak bolesnej dla mnie chwili dzielili ze mną smutek i żal, za okazane serce, życzliwość i współczucie, udział we mszy św. i odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku mojej kochanej Mamy
śp. ANNY KULOK
w szczególności ks. Proboszczowi Mirosławowi Pstrągowskiemu i ks. Krzysztofowi Kozłowskiemu z par. św. Łukasza Ewangelisty, ks. Dariuszowi Wesołek z par. św. Jana Apostoła i Ewangelisty
za mszę św., prowadzenie uroczystości pogrzebowej i wygłoszone słowo Boże,
Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Sąsiadom, Koleżankom i Kolegom z BFM
za modlitwę, pamięć, zamówione msze św. oraz złożone kwiaty
z głębi serca płynące "BÓG ZAPŁAĆ"
składa córka Ewa
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia