Z ogromnym
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.11.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.11.2011
Nowosci
Z ogromnym żalem żegnamy
śp. MARKA WAKARECEGO
Radnego Miasta Torunia (1990-1998), Dyrektora Toruńskiej Orkiestry Kameralnej, a następnie Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej (1994-2007), pomysłodawcę i współtwórcę Międzynarodowego Letniego Festiwalu „Toruń - Muzyka i Architektura”, wybitnego matematyka, muzyka i nauczyciela.
Toruń utracił zasłużonego obywatela, działacza społecznego i promotora kultury. Pogrążonym w żałobie Żonie, Córkom, Najbliższym i Przyjaciołom Zmarłego przekazujemy wyrazy najgłębszego współczucia, pocieszenia i jedności w cierpieniu.
Prezydent Miasta Torunia Michał Zaleski
i pracownicy Urzędu Miasta Torunia
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia