Zabrakło w
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.11.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.11.2011
Nowosci
Zabrakło wśród nas
ś.p. Marka Wakarecego
Radnego Miasta Torunia I i II kadencji w latach 1990-1998,
Przewodniczącego Komisji Polityki Społecznej oraz Komisji Budżetu i Polityki Gospodarczej, szefa klubu radnych Unii Wolności
z oddaniem i pasją służącego swojemu miastu przez wiele lat.
Odszedł zbyt szybko. Pozostawił nam najlepsze wspomnienia.
Z Jego Najbliższymi łączymy się w poczuciu niepowetowanej straty i najszczerszego żalu.
Marian Frąckiewicz
Przewodniczący Rady Miasta
i Radni Miasta Torunia
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia