Agnieszka Walczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.12.2008
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.12.2008
Gazeta Lubuska
Zamknęły się ukochane oczy, Spoczęły pracowite dłonie, Przestało bić ukochane serce. Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 10 grudnia 2008 roku odeszła od nas, w wieku 94 lat moja kochana MAMA, TEŚCIOWA, nasza BABCIA i PRABABCIA śp. AGNIESZKA WALCZAK Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 15 grudnia 2008 roku o godz.12.50 na cmentarzu komunalnym / starym / przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku Rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia