Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.03.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.03.2011
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 18.03.2011 r. odeszła nagle moja kochana Siostra i Ciocia
śp. Aleksandra Urban - Gołecka lat 62
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 26.03.2011 r. o godz. 9.00 w kościele pw. Św. Wincentego a'Paulo - Bazylika.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu przy ul. Chojnickiej - Czyżkówko.
W smutku pogrążona Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia