Złote ser
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2011
Express Bydgoski
„Złote serce miałaś, od życia dużo nie chciałaś, ale zawsze z czułością o nas dbałaś i tak gorąco nas kochałaś.
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 listopada 2011 roku zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Siostra, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. PELAGIA ŁABĘDZIEWSKA
lat 83
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się w sobotę 5 listopada br. o godz. 12.00 na cmentarzu parafii św. Trójcy (Jary) przy ul. Lotników w Bydgoszczy.
W smutku pogrążone
Córki z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia