Waldemarowi Biskupskiemu
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.06.2013
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.06.2013
Głos Wielkopolski
Panu Waldemarowi Biskupskiemu
Dyrektorowi Gimnazjum nr 3 im. Polskich Noblistów w Swarzędzu
wyrazy szczerego współczucia i smutku
z powodu śmierci
Matki
składają
Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz Anna Tomicka,
pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Swarzędzu
oraz Przewodniczący i Radni Rady Miejskiej w Swarzędzu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia