Tadeusz Kłos

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.07.2013
Głos Wielkopolski

Po długiej i ciężkiej chorobie odszedł od nas nasz ukochany Mąż i Tata

ś+p
Tadeusz Kłos
rocznik 1931

Chwila, gdy przyszło się z nim pożegnać, to dla nas doświadczenie nieznanego wcześniej smutku i samotności, ale także wielkiej nadziei na spokój i ukojenie, dla Niego, tego jedynego.
Za swoją pracę dla Rzeczypospolitej odznaczony został Krzyżem Kawalerskim, Srebrnym i Złotym Krzyżem Zasługi oraz Medalem ,,Zasłużony dla Poznańskiego".
Współtworzył polski przemysł meblarski. Był miłośnikiem Dawnej Broni i Barwy.
Msza żałobna odbędzie się w czwartek 18 lipca 2013 r. o godz. 9.30 w kościele pw. Jana Kantego.
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu junikowskim w czwartek 18 lipca godz. 11.10.

Rodzina

Plaża

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że swą ziemską pielgrzymkę zakończył
ś+p Tadeusz Kłos
człowiek wielce szlachetny i bardzo życzliwy.
W tym czasie bólu i smutku
łączymy się z najbliższą rodziną
przekazując szczere i serdeczne wyrazy współczucia.
Irena i Ryszard
Babulowie

Wyrazy głębokiego współczucia
z powodu odejścia
zawsze nam serdecznego
ś+p
Tadeusza Kłosa
na ręce Żony i Syna
składają
Jadwiga, Kamila i Krzysztof

ś+p
Tadeusz Kłos
„Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami”
Drogi Pawle,
przyjmij wyrazy najszczerszego żalu i współczucia z powodu śmierci
Ojca
Paweł i Basia Wieczorkiewicz

Morze łez niczym bezmiar cierpienia było Jego, ale i Waszym udziałem.
Jest z Was tak dumny, jak tylko Ojciec i Mąż może być ze swojej Ukochanej i swojego Ukochanego Syna, którzy zawsze byli z Nim i przy Nim.
W duszy każdego chrześcijanina po obrazie bezmiaru cierpienia maluje się cisza.
Cisza tak przejmująca. Po niej nadzieja i bezmiar radości.
W tych trudnych chwilach jesteśmy z Wami i modlimy się za
Ś+P
Tadeusza Kłosa
Wioletta i Piotr z synami

ś + p
Tadeusz Kłos

Gdy odchodzi bliska i kochana osoba
nie sposób znaleźć właściwych słów.
Cierpienie, smutek i nadzieja towarzyszy
tym, którzy pozostają.

W tych trudnych chwilach łączymy się
z Twoją Mamą i Tobą Pawle

Magda, Przemo i Julek

Pamięć nigdy nie umiera.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia