Zygmunt Lembicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.04.2010
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.04.2010
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy naszego długoletniego współpracownika i wspaniałego kolegę
Zygmunta Lembicza
żonie i rodzinie wyrazy współczucia składają
koleżanki i koledzy
Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wlkp.
Spieszmy się kochać ludzi,
Bo tak szybko odchodzą.
PODZIĘKOWANIE
Dyrekcji, współpracownikom, koleżankom, kolegom,
Pracownikom administracji Samodzielnego Publicznego
Zakładu Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wlkp.
oraz
delegacjom, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, rodzinie,
i wszystkim, którzy odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku
mojego kochanego męża
Ś P.
Zygmunta
Lembicza
Za ofiarowane komunie św., zamówione msze św.,
za złożone kwiaty i wieńce
serdeczne podziękowania składa
Żona z rodziną
Kamieniec, kwiecień 2010 r.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia