Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.10.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.10.2011
Express Bydgoski
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, byłabyś z nami...”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 30 września 2011 r.
po długiej walce z chorobą - zgasł płomień życia naszej ukochanej Żony, Mamy i Babci
śp.
Teresy Siewierskiej
Nabożeństwo żałobne odbędzie się dnia 5 października br. o godz. 11.30
w kościele pw. Świętej Jadwigi Królowej, przy ul. Wojska Polskiego 7 w Bydgoszczy.
Ceremonia pogrzebowa i złożenie urny z prochami na wieczny spoczynek
odbędzie się tego samego dnia na cmentarzu komunalnym, przy ul. Wiślanej o godz. 13.00
o czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku
Mąż Wiesław, Dzieci i Wnuki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia