Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.06.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.06.2011
Express Bydgoski
„Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy.
Kochamy wciąż za mało i stale za późno ...”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20.06.2011 r. odeszła w Bogu moja kochana Mama, Teściowa, Babcia i Siostra
śp. Helena Oparka lat 71
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 24.06.2011 r. o godz. 8.45 w kościele MB Częstochowskiej przy ul. Żmudzkiej 2.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 10.45 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.
W smutku pogrążona
Córka z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia