Maria Słowik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2013
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2013
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem informujemy, że w dniu 15 kwietnia 2013 r. zmarła
ŚP
Maria Słowik
Wiceprezes Administracji Domów Mieszkalnych „Krowodrza-2” Sp. z o.o. w Krakowie
W Zmarłej tracimy wspaniałego Przyjaciela i Człowieka.
Rodzinie
składamy serdeczne wyrazy współczucia.
Koleżanki i Koledzy z pracy
,,Nie ma już Ciebie wśród nas,
jednak w sercach naszych pozostaniesz..."
W dniu 15 kwietnia 2013 r. odeszła od nas na zawsze
ŚP.
Maria Słowik
Najukochańsza Siostra,
Szwagierka i Ciocia
Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek, dnia 19 kwietnia 2013 roku, o godz. 13.00
w kaplicy na cmentarzu w Borku Fałęckim,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku, o czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
wdzięczni lokatorzy
13 l
wanda silezin z rodziną
13 l
Marta
13 l