Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.08.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.08.2011
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i bliskich, kochałaś nas wszystkich, odeszłaś w oka mgnieniu, zostały w naszych sercach ból, tęsknota i żal"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 24.08.2011 r. odeszła od nas nasza kochana Mama, Teściowa i Babcia
śp. Kazimiera Nieć lat 85
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 30.08.2011 r. o godz. 11.30 na cmentarzu parafialnym NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążone
Dzieci z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia