Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.02.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.02.2011
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, byłabyś jeszcze z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 19 lutego 2011 r. po długiej i ciężkiej chorobie Zasnęła w Bogu Opatrzona Sakramentami Św. moja najukochańsza Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Praprababcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia
śp. STEFANIA KUNA
lat 92
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w środę 23 lutego 2011 r. o godz. 11.15 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy przy kościele p.w. św. Antoniego na Wrzosach. O godz. 12.00 nastąpi wyprowadzenie do kościoła, gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna. Po mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym.
Bus zostanie podstawiony przy kościele po mszy św.
Pogrążony w smutku
Syn Janusz z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia