Zbigniew Błaszczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.05.2013
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.05.2013
Dziennik Polski
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 2 maja 2013 roku zmarł
Ś + P
ZBIGNIEW BŁASZCZYK
nasz wieloletni pracownik, kolega i przyjaciel.
Przez wiele lat związany był z MPK i Pocztą Polską.
Był człowiekiem życzliwym, koleżeńskim i skromnym.
Zbyszka żegnamy mszą św. w czwartek 9 maja 2013 roku
o godzinie 12.20 w kaplicy na cmentarzu Rakowickim.
Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd oraz Pracownicy Komtel Sp. z o.o.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia