Czegoś na
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.09.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.09.2011
Express Bydgoski
"Czegoś nam brak, czegoś pięknego, dotyku, uśmiechu Twego, oczu Kochanych, dźwięku Twych słów.
Brak nam wszystkiego... jak teraz żyć?
Kiedy tak bardzo z Tobą chcemy być!"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 27 września 2011 roku zasnęła w Bogu
po ciężkiej chorobie nasza Najukochańsza Żona, Mama, Teściowa i Najdroższa Babcia
śp. TERESA WALIGÓRA
z domu Grzemska
lat 78
Pogrzeb poprzedzony Mszą św. żałobną odbędzie się w sobotę 1 października br. o godz. 13.00
na cmentarzu parafialnym przy al. Kard St. Wyszyńskiego (Bielawki) w Bydgoszczy.
W smutku pogrążeni
Mąż z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia