Z żalem że
This was published in the following publications on 27.07.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 27.07.2011:
Nowosci
Z żalem żegnam
śp. Marię Kalotę-Szymańską
poetkę związaną z Toruniem, uhonorowaną Medalem Gloria Artis
Pogrążonej w żałobie Rodzinie i Przyjaciołom Zmarłej przekazuję wyrazy najgłębszego współczucia, pocieszenia i jedności w cierpieniu.
Prezydent Miasta Torunia
Michał Zaleski
End of content
No more pages to load