Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.07.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.07.2010
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29.07.2010 r. odszedł od nas nagle mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść i Dziadek
śp. mgr Józef Wierzbicki
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 02.08.2010 r. o godz. 10.00 w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego przy ul. Atolowej - Osowa Góra - Taras.
Pogrzeb odbędzie się po mszy świętej na cmentarzu parafialnym - Osowa Góra.
W smutku pogrążona Rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia