PODZIĘKOWA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.12.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.12.2010
Express Bydgoski
PODZIĘKOWANIE
dla Pracowników Hospicjum
im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy
a w szczególności dla
dr Michała Graczyka
i pielęgniarki Jolanty Miler-Sowińskiej za profesjonalizm, okazane serce i opiekę nad naszą Mamą
BOŻENĄ DOMBEK
serdeczne podziękowania składają
Córki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia