Wiesław Adamczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.06.2013
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.06.2013
Głos Wielkopolski
„I tylko przeszłość nie zachodzi mgłą...”
1 czerwca zostawił nas tu, na ziemi, smutnych
Wiesław Adamczyk
Dziękujemy za szalone bajki opowiadane pod namiotem, za śpiew przy ognisku, za Okudżawę, Wysockiego, za „Wojenko, wojenko”... Za wieczny optymizm oraz niezwykłą pogodę ducha. Jeżeli jest coś po drugiej stronie, to niech to będzie wino, muzyka i śpiew.
Marta z mężem Marcinem
W dniu 1 czerwca 2013 r. odszedł
Wiesław Adamczyk
niezawodny Przyjaciel, niezastąpiony akompaniator naszych wspólnych letnich wędrówek.
Żegnamy Cię, Wieśku!
Małgorzata i Bogdan
"Kochany człowiek nigdy nie umiera,
żyje wciąż w myślach, słowach, wspomnieniach...."
Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 1 czerwca 2013 r. zmarł nasz ukochany Mąż, Tatuś i Dziadziuś
ś+p
Wiesław Adamczyk
lat 58
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek, 6 czerwca 2013 r., o godz. 12.00 w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Naramowicach. Pogrzeb odbędzie się po mszy św. o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Jasna Rola.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Wiesława Adamczyka
naszego byłego wieloletniego pracownika.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd i pracownicy P.H.P. Jaxa - Pol
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Marek
13 l
Tadziu
13 l
13 l
Krzysztof Kulpiński
13 l
Krzysztof Kulpiński
13 l
Marek Tabaczka
13 l
Marek Tabaczka
13 l
maciej wiliński
13 l
Elżbieta, Jan
13 l
Elżbieta, Jan
13 l
Małgorzata i Bogdan
13 l