Odeszłaś
This was published in the following publications on 31.07.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 31.07.2010:
Nowosci
"Odeszłaś cicho i bez pożegnania,
jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić,
jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29 lipca 2010 roku odeszła do Pana , opatrzona Sakramentami Świętymi moja kochana Żona, Mama, Babcia, Córka, Siostra, Bratowa, Szwagierka i Ciocia
ś.p. WANDA STANISŁAWSKA
lat 63
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w poniedziałek, 2 sierpnia 2010 roku o godz. 12.15 pożegnaniem Zmarłej w dolnym kościele p.w. Św. M.M.Kolbego na Skarpie.
O godz. 13.00 w górnym kościele p.w. M.M.Kolbego zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym w Kaszczorku.
Pogrążeni w smutku
Mąż z Córką, Wnuczkami i Rodziną
Bus zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. Św. M.M.Kolbego.
End of content
No more pages to load