Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.04.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.04.2011
Nowosci
"Spieszmy się kochać ludzi,
tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 15.IV.2011 r. zmarł opatrzony Sakramentami św. mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść, Dziadek, Szwagier, Wujek i Kuzyn
śp. STANISŁAW GRACZYK
lat 76
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 19.IV.2011 r. o godz. 11.00 wystawieniem ciała w kaplicy przy kościele św. Antoniego. Msza św. żałobna odprawiona zostanie o godz. 12.00 w kościele p.w. św. Antoniego. Po Mszy św. pogrzeb odbędzie się na cmentarzu przu ul. Owsianej.
Pogrążona w smutku
ŻONA z RODZINĄ
Autobus zostanie podstawiony przed kościołem po Mszy św.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia