Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.03.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.03.2011
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
19 marca 2011 roku zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. GABRIELA NALEŻYTA
z domu Błażejewska
lat 83
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w środę
23 marca br. o godz. 8.00 w kościele
pw. św. Trójcy.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.15 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia