Zbigniew Słomko

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.04.2013
Głos Wielkopolski

Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy
Prof. dr. hab. n. med. Zbigniewa Słomko
Byłego Dyrektora Instytutu Ginekologii i Położnictwa AM w Poznaniu,
Kierownika Katedry i Kliniki Położnictwa i Ginekologii.
Wybitnego naukowca i erudytę, wychowawcę wielu pokoleń ginekologów i położników, długoletniego pracownika naszego Szpitala.
Rodzinie
wyrazy szczerego współczucia
składają
Dyrekcja oraz pracownicy Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Plaża
<p>Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Mistrza<br />i Przyjaciela<br />ś + p<br />Prof. zw. dr. hab. nauk medycznych Zbigniewa Słomko<br />Wieloletniego kierownika naszej Kliniki i Katedry, pioniera perinatologii polskiej, oddanego nauczyciela i wychowawcę wielu pokoleń ginekologów i położników, wybitnego naukowca, człowieka niezwykle pracowitego i twórczego, wielkiego lekarza oddanego całkowicie swojemu powołaniu.<br />Rodzinie Pana Profesora<br />składamy<br />wyrazy głębokiego współczucia.<br />Kierownik Kliniki Perinatologii i Chorób Kobiecych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu<br />Krzysztof Drews<br />wraz z całym zespołem Kliniki</p>

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
prof. zw. dr. hab. n. med. Zbigniewa Słomko
emerytowanego profesora zwyczajnego, byłego dyrektora Instytutu Ginekologii i Położnictwa, byłego kierownika Katedry Perinatologii i Ginekologii oraz Kliniki Perinatologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Zmarły był wybitnym specjalistą z dziedziny położnictwa i ginekologii oraz medycyny perinatalnej, cenionym naukowcem, oddanym lekarzem i zasłużonym nauczycielem akademickim, wychowawcą młodzieży i kadry naukowej, członkiem wielu towarzystw naukowych.
Rodzinie i Najbliższym Pana Profesora
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.
Rektor i Senat,
Dziekani i Rady Wydziałów: Lekarskiego II, Lekarskiego I,
Farmaceutycznego i Nauk o Zdrowiu,
Dyrekcja oraz Pracownicy
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
w Poznaniu

Z głębokim smutkiem i żalem przyjąłem wiadomość
o śmierci mojego Nauczyciela i Mentora
Prof. zw. dr. hab. n. med.
Zbigniewa Słomko
był dla mnie wzorem i autorytetem, a Jego wiedza
i doświadczenie były fundamentem mojej drogi
zawodowej i naukowej.
Profesorze, pozostaniesz zawsze w mojej pamięci.
Andrzej Klejewski

Wystarczy jedno spojrzenie, wielkiej miłości oczyma
by związać w akord wszystkie struny duszy
Z głębokim żalem żegnamy
ś + p
Zbigniewa Słomko
Męża, Ojca, Dziadka
byłego Powstańca Warszawskiego
Ginekologa Położnika
którego kochające serce przestało bić 20 kwietnia 2013 roku
Pogrzeb odbędzie się w sobotę 27.04.br. o godz. 12.30
na cmentarzu junikowskim.
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego
długoletniego konsultanta w sprawach sądowo-lekarskich
Prof. zw. dr. hab. n. med. Zbigniewa Słomko
Rodzinie Pana Profesora
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Katedra i Zakład Medycyny Sądowej
Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Z wielkim smutkiem i żalem żegnamy Prof. zw. dr. hab. n. med. Zbigniewa Słomko Byłego Dyrektora Instytutu Ginekologii i Położnictwa AM w Poznaniu który całe życie zawodowe oddał pacjentom, był wychowawcą młodzieży akademickiej i kadry naukowej, członek wielu towarzystw naukowych – jako młodzieniec brał udział w Powstaniu Warszawskim. Zbyszko Malewski z Rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

pracownik


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

rodzina Górnych i Łabńskich


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

dziękuję


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dziekuje


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M.K.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jasińscy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mariola slomko


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dziękuję


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

irena


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

jolanta


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

dziękuję za wszystko


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa Dąbrowska-​Hoedke


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GRAŻYNA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

GRAŻYNA


13 l

<p>Podziękowanie</p> <p>Jestem matką dwójki dzieci: Marysi i Wojtusia. Jestem dumna, ze moje dzieci zostały przyjęte na świat właśnie przez prof. Zbigniewa Słomko. Chcę podziękować za ten dar a jednocześnie złożyć serdeczne wyrazy współczucia z powodu odejścia tak wspaniałej i dobrej osoby, jaką był Pan Profesor.</p> <p>Pozdrawiam w Panu</p> <p>wdzięczna Katarzyna z Puszczykowa</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Katarzyna Falkiewicz-​Jakubiak


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

stanislaw kutkowski


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kasia


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia