Adunia Garbaczewska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.08.2012
Express Bydgoski

<p><em>&quot;Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami&quot;</em></p>
<p>Dzień 16 sierpnia stał się dla nas najczarniejszy w życiu. Odeszła tragicznie od nas na zawsze, nasza jedyna, najukochańsza Córeczka</p>
<h4>Adunia Garbaczewska</h4>
<p>lat 18</p>
<p>Msza św. odprawiona zostanie 31.08.2012 r. o godz. 11.00 w kościele św. Mateusza, Skarżyńskiego 4. Pogrzeb o godz. 13.00 tego samego dnia na cmentarzu ul. Wiślana.</p>
<p>W smutku pogrążeni Rodzice</p>

"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"

Dzień 16 sierpnia stał się dla nas najczarniejszy w życiu. Odeszła tragicznie od nas na zawsze, nasza jedyna, najukochańsza Córeczka

Adunia Garbaczewska

lat 18

Msza św. odprawiona zostanie 31.08.2012 r. o godz. 11.00 w kościele św. Mateusza, Skarżyńskiego 4. Pogrzeb o godz. 13.00 tego samego dnia na cmentarzu ul. Wiślana.

W smutku pogrążeni Rodzice

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z pamięcią i modlitwą

M.K


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
W ziemską rocznicę Twoich 30 urodzin z pamięcią i modlitwą

Małgorzata Karwowska


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
W ten szczególny dzień listopadowy z pamięcią i modlitwą

M.K


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ado - 11 lat temu Anioł Śmierci zbyt szybko pojawił sie przy Tobie. 18 lat to nie wiek na odchodzenie. Dzisiaj miałabyś 29 lat i cieszyłabyś na pewno sobą ziemski świat a zwłaszcza swoją Mamę, która wciąż nosi po Tobie ciężką żałobę. Ufając w to, że Twoja dusza biega po raju posyłam ku Tobie prośbe, byś wyprosiła łaskę ulgi dla Twojej Mamy.

M.K


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Gdyby Chrystus nie zmartwychwstał, próżna byłaby nasza wiara i próżne nasze przepowiadanie” -Ado- radości w niebie dla Ciebie

M.K


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Nieobecnych pojawią sie cienie"...Ado obejmij swoją Mamę opiekuńczym skrzydłem i pomóż jej przetrwać ten smutny dla niej czas

M.K


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Radości w Niebie Ado

M.K


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielkości słów,spowite w ciszę i serca wiew już nie kołysze, przystanął czas i już nie minie w Twojej krainie...wieczny Czas....

M. K


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
2 listopada 2021- Zaduszki - z pamiecią Ado

M.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ado- wierzę, że Twoja dusza dołączyła do grona Wszystkich Świetych, Radości w Niebie

Małgorzata Karwowska


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z pamięcią o Tobie Piękny Aniele....To już 9 lat radujesz niebo sobą

M.K


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z modlitewną pamięcią

M.K.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z wielkanocną pamięcią i nadzieją zmartwychwstania

M.K


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z wiosennym tchnieniem

M.K.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko pamięci Ado

M.K


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ado ....... w ten szczególny świąteczny czas z pamięcią i modlitwą

Małgorzata Karwowska


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Córeńko nie mogę dziś do Ciebie przyjść...a tak tęsknię ❤️ Tak chciałabym wiedzieć jaki jest ten świat, do którego odeszłaś....Kocham Córeczko najmocniej jak tylko mogę❤️❤️ Mama

Jolanta Garbaczewska


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W tym szczególnym dniu zapalam swój płomień pamięci o Tobie Ado

Małgorzata K.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Córeńko, pewnie biegasz po nieznanych mi jeszcze łąkach. Chcę wierzyć, że Jesteś tam szczęśliwa...tak bardzo chcę wierzyć. Tak chciałabym, byś była taka namacalna, taka szczęśliwa, taka radosna i byś mojemu życiu nadała kolorów. Kocham bezgranicznie. Mama

Jolanta Garbaczewska


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W bardzo smutną rocznicę Twego odejścia wraz z ofiarowaną za Ciebie Ado mszą i komunią św

M. K


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ado- z pamięcią w rocznicę Twych ziemskich urodzin ....Szczęśliwości niebiańska dziewczyno

M. K


5 l

Ada, Nie znałam Cię, ale poznałam jakiś czas temu Twoja Mamę. To wspaniała Osoba, pewnie też taka byłaś. Spraw by mniej cierpiała. Tak bardzo Cię kocha i tak bardzo tęskni. Wierzę, że radujesz się życiem wiecznym i że czuwasz nad swoją ukochaną Mamą.

Bogna


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie Córeczko.... Zobacz więcej

J


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niedziela Palmowa

M.K


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia