Małgorzata Rydelek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.07.2010
Głos Wielkopolski

Serdeczne „Bóg zapłać” rodzinie, znajomym, Prezesowi, Radzie Nadzorczej, pracownikom Agromy SA w Poznaniu
i wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatnim pożegnaniu naszej Kochanej Żony i Mamy
ś+ p Małgorzaty Rydelek
za okazaną życzliwość, słowa wsparcia i otuchy,
kwiaty, za modlitwę i intencje mszalne.
Szczególne podziękowania kierujemy dla
doktor Elżbiety Nowak i służb medycznych
z Wlkp. Szpitala przy ul. Szamarzewskiego 62
za wrażliwą opiekę medyczną.
Dziękujemy p. Joannie Grześkowiak z Hospicjum Domowego oraz służbom medycznym Kliniki Chirurgii Ogólnej
ul. Szwajcarska 3 za okazane serce
i zrozumienie w trudach choroby.

Mąż i Syn z Żoną

Plaża

,,Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem.
Kto we mnie wierzy, choćby umarł, żyć będzie”
J11,25
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że po długiej i ciężkiej chorobie odeszła od nas Kochana Żona, Mama, Teściowa
ś+p
Małgorzata Rydelek
z domu Zapłata
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w kościele parafialnym pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela w Swarzędzu, ul. Mielżyńskiego 1A przy ul. Granicznej w dniu 1.07.2010 r. (czwartek), godz. 10.00. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po mszy św. tego samego dnia na cmentarzu parafialnym na Górczynie w Poznaniu o godz. 12.00.
W smutku pogrążona
Rodzina
Prosimy o nieskładanie kondolencji

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Gosiu ja wciąż pamiętam ♥️

Anna Skotnicka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Gosiu pamiętam❤️

Anna Skotnicka


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Gosiu, ponury dziś urodzinowy poranek. Ale wspomnienia ciepłe, słoneczne. Śpij w pokoju. Gałązka wiosennych kwiatków niech Cię kołysze. Anna

Anna Skotnicka


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już 10 lat ! Wierzę, że jest Ci Gosiu dobrze po drugiej stronie cienìa. Pamiętam!!!!Anna

Anna Skotnicka


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie zawsze mogę Ciebie odwiedzić ale wciąż jesteś w moim sercu. Anna

Anna Skotnicka


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Strasznie mi przykro

Lidka Jaskuła


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia