Nie umier
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.06.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.06.2010
Express Bydgoski
„ Nie umiera ten, kto pozostaje w sercu bliskich”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29 maja 2010r po ciężkiej chorobie odszedł od nas mój ukochany Mąż, nasz Tatuś, Teść, wspaniały
Dziadziuś, Szwagier i Wujek
ŚP.
ZYGMUNT NAJDUL
LAT 75
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 4 czerwca 2010r o godz. 12.00 w kościele p.w. N.M.P. w Osielsku.
Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafialnym w Osielsku.
W smutku pogrążeni Żona, Córka
i Syn z Rodzinami
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia