Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.08.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.08.2011
Express Bydgoski
" Odszedłeś cicho i bez pożegnania,
Jak ktoś kto nie chce swym odejściem smucić,
Jak ktoś kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem do nas z dobrą wieścią wrócić"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 19 sierpnia 2011 r. rozpoczął życie wieczne mój najukochańszy Mąż, kochany Ojciec, Brat, Kuzyn, Wujek, Szwagier, Teść, Dziadek, Pradziadek
śp.
inż. ZBIGNIEW PALUSZKIEWICZ
LAT 86
Pogrzeb z mszą świętą odbędzie się dnia 24 sierpnia 2011 r. o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym przy Alei Stefana Kardynała Wyszyńskiego-Bielawy w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona żona z rodziną.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia