Spieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.04.2012
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.04.2012
Express Bydgoski
„Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą, żeby widzieć naprawdę zamykają oczy. kochamy wciąż za mało i stale za późno.
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 06.04.2012r. odszedł od nas mój kochany Mąż, Ojciec i Dziadek
Śp. Zbigniew Florczyk lat 57
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 11.04.2012 r. o godz. 9.30 w kościele Św. Krzyża przy ul. Artyleryjskiej.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej.
Modlitwa różańcowa rozpocznie się o godz. 10.30
W smutku pogrążona Rodzina.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia