Elżbieta Gorzycka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2010
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2010
Gazeta Pomorska
Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci Pani Elżbiety Gorzyckiej emerytowanej pracownicy Urzędu Miasta Włocławek. Rodzinie Zmarłej składam wyrazy współczucia i żalu. Prezydent Włocławka Andrzej Pałucki
Pożegnanie Z wielkim smutkiem żegnamy naszą koleżankę Elżbietę Gorzycką oraz składamy wyrazy współczucia Rodzinie. Koleżanki i Koledzy Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Włocławek
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Asia
16 l