Śpieszmy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.03.2011
Nowosci
"Śpieszmy się kochać ludzi,
tak szybko odchodzą"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 marca 2011 roku zmarła po ciężkiej chorobie moja kochana Żona, nasza kochana Mamusia, Córka, Babcia, Siostra i Ciocia
śp.
Elżbieta Marczuk
z domu Morzyk, lat 55
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 19 marca 2011 roku o godz. 12.30 pożegnaniem Zmarłej w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kaszczorku. O godz. 13.00 w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na miejscowym Cmentarzu Parafialnym.
Pogrążony w smutku
MĄŻ Z RODZINĄ
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Bus zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele w Kaszczorku.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia