Dobrze je
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.11.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.11.2010
Express Bydgoski
"Dobrze jest oprzeć się o drugiego, bo nikt nie dźwiga życia sam"
Pogrążeni w żalu zawiadamiamy, że dnia 24.11.2010 r. po długiej i ciężkiej chorobie odszedł nasz kochany Tata, Teść i Dziadek
śp. Edmund Woźny lat 70
Pogrzeb odbędzie się dnia 27.11.2010 r. o godz. 12.00 na cmentarzu NSPJ przy ul. Ludwikowo.
W smutku pogrążone Córki z Rodzinami i Mamą.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia