WALDEMAR ADAMCZYK
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2013
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.04.2013
Gazeta Lubuska
"Spieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą." Ze smutkiem zawiadamiamy, że 14 kwietnia 2013 roku odszedł pozostawiając najbliższych w głębokim żalu mój kochany MĄŻ, TATUŚ, nasz DZIADEK i SZWAGIER śp. WALDEMAR ADAMCZYK Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek 18 kwietnia 2013 roku mszą św. o godz. 14.00 w kaplicy w Łężycy. Po mszy odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w żałobie rodzina.
Wszystkim, którzy okazali pomoc i współczucie oraz uczestniczyli w ostatniej drodze mojego kochanego MĘŻA i TATUSIA, drogiego DZIADKA i SZWAGRA śp. WALDEMARA ADAMCZYKA serdeczne podziękowania składa żona z rodziną
Człowiek odchodzi, pamięć pozostaje Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Naszego Kolegi WALDEMARA ADAMCZYKA słowa głębokiego żalu i wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim składają koleżanki i koledzy z Delegatury Najwyższej Izby Kontroli w Zielonej Górze
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Ewa Kocham Cie
12 l
Ewa Kocham Cie
12 l
corka z dziecmi
12 l
Ewa
12 l
Ewa
12 l
Ewa,Andre,Aron
12 l
Ewa,Andre,Aron
12 l
Ewa z rodzina
12 l
Ewa z rodzina
12 l
Krystian, Pati, Aron
13 l
Ewa
13 l
Ewa
13 l
Ewa,Andre,Aron
13 l
Ewa,Andre,Aron
13 l
Patrycja
13 l
Ewa Krause
13 l
Ewa Krause
13 l
Aron
13 l
Andre
13 l
Andre
13 l
Ewa
13 l
Ewa
13 l
Ewa
13 l
Twoja corka
13 l