Gdyby mił
This was published in the following publications on 18.03.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 18.03.2011:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać,
byłabyś jeszcze z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 marca 2011 r. odeszła od nas po długiej i ciężkiej chorobie opatrzona Sakramentami Świętymi Kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia
śp. TERESA BORUŃ
lat 74
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę 19 marca 2011 r. o godz. 10.00 Mszą św. żałobną w kościele p.w. św. Jakuba Apostoła. Po Mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Centralnym Cmentarzu Komunalnym.
Pogrążone w smutku
DZIECI z RODZINAMI
Bus zostanie podstawiony przy kościele po Mszy św.
End of content
No more pages to load