Robert Nowicki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2008
Express Bydgoski

"Choć tak nagle odszedłeś, wśród nas ciągle żyjesz,
W naszych sercach, Twoje serce bije."

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20 lutego 2008 r. zginął śmiercią tragiczną nasz najukochańszy Zięć i Szwagier

Śp. Robert Nowicki
lat 30

Pogrzeb wraz z mszą świętą odbędzie się dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00 w Kościele Zmartwychwstania Pańskiego przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w smutku
Teściowie z Synem

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
*❤️✺❤️✺❤️✺❤️* * MÓJ ROBERCIE * Zabrałeś radość i nadzieję... Zostawiłeś smutek i tęsknotę... Kocham Ciebie Synku na zawsze... Światełka wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu zapalam******* Śpij moje serce ukochane******* *❤️✺❤️✺❤️✺❤️* * MÓJ ROBERCIE * Twoja mami

B.J.N.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❀`❤️❀++❀`❤️❀++❀`❤️❀ ***ROBERCIE UKOCHANY*** Syneczku,dzisiaj mija 183 - miesiąc ******* Jak Zginąłeś w górach ******* DLACZEGO SYNKU TY***DLACZEGO ROBERCIE TY**** Poznałam co to gorycz,ból,żal,​cier​pienie ,tęsknota i te codzienne łzy******* Pozostawiłeś pustkę i niezatarte wspomnienia***** Zawsze tak będzie,aż do Naszego Spotkania.... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu zapalam****** Śpij ,mój Aniołku***w tym lepszym Świecie******* Kochałam...Kocham...​​i Kochać będę.. Gdy Serce Twoje ,przestało Bić******* Tak trudno matce dalej żyć******* ❀`❤️❀++❀`❤️❀++❀`❤️❀ ***ROBERCIE UKOCHANY*** Twoja mama

B.J.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
⭐* «̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭ *⭐ ***SYNKU UKOCHANY*** Wiem że wieczór zapada... A ja dopiero mogę zapalić Tobie... Ukochany Robercie światełka imieninowe******* Tylko tyle mogę zrobić******* Kiedyś życzenia z przytuleniem******* Dzisiaj łzy po twarzy,ciagle płyną******* Tak mi Ciebie brakuje***pomóż mi Syneczku*** Kochałam...Kocham...​​i Kochać Ciebie będę*** ⭐* «̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭ *⭐ ***MÓJ NA ZAWSZE*** Twoja mama

B.J.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️.♨❤️♨❤️.♨❤️♨❤️ *ROBERCIE UKOCHANY* Bardzo mi smutno Synku... Byłam przy Twym grobie... W głowie się nie mieści,to co zobaczyłam... Żadnego znicza od twej żony... Żadnej pamięci :( :( My zawsze mamy Ciebie w sercu ... I bardzo kochamy i tęsknimy... Śpij nasze serce ukochane... Światełka wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robercie ślemy******* ❤️.♨❤️♨❤️.♨❤️♨❤️ *ROBERCIE UKOCHANY* Twoi rodzice i siostra z rodzinką

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Pod powiekami łez brakuje... Tęsknota dręczy...wszystko smuci... W sercu Twój obraz się maluje... Bo miłość i piękno...w Niebie istnieje... Robercie...SYNKU... Jak ciężko napisać,co dzisiaj czuję :( 5486-dni***783-​tygo​dnie***180-m-cy*​** 15 -LAT**************(*​​) Smutnych lat******* Kiedy nas Opuściłeś******* :( :( :( :( :( Zostawiając piękne wspomnienia i fotografie... A my mamy Ciebie w sercach i pamięci******* Smutne światełka mej wiernej miłości i nadziei*** Tobie Robercie ofiaruję******* Śląc do Nieba....do Ciebie,do lepszego Świata... Spoczywaj w pokoju wiecznym ****** ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Twoja mama,Tata i Siostra z rodziną

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *ROBERCIE UKOCHANY* Mój Synku...179-mc... Jak nas Opuściłeś ... Pozostał żal,ból,tęsknota i łzy... Dlaczego Ty Robercie !!!... Piękne wspomnienia i albumy pozostały... To za mało...gdzie Jesteś Synku...Wróć... Dzisiaj nas odwiedzi...Twoja pierwsza miłość... Wiem że ,Będziesz z nami :( :( Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Zapalam i ślę ...tam daleko i wysoko******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *ROBERCIE UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️*இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ*​​❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Ból zmienia swe barwy... A miłość ciągle taka sama ... Twoje serce tu na ziemi bić przestało... A oczy moje pozostają załzawione :( :( Robercie zapalam Tobie Aniołku******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Bo wiem,że dotrą wraz z modlitwą ******* Tam daleko...do świata wiecznego******* ❤️*இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ*​​❤️ ********** K.C.S.C.S.********** Twoja mama

B.J.N.


3 l

❤️*இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ*​​❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Ból zmienia swe barwy... A miłość ciągle taka sama ... Twoje serce tu na ziemi bić przestało... A oczy moje pozostają załzawione :( :( Robercie zapalam Tobie Aniołku******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Bo wiem,że dotrą wraz z modlitwą ******* Tam daleko...do świata wiecznego******* ❤️*இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ*​​❤️ ********** K.C.S.C.S.********** Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Robercie zapalam*** Piątkowe światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Ukochany Synku ******* Śpij mój Aniołku ******* Tak mi smutno ******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *** K.C.S.C.S.*** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️*❤️*♨️*♨️*♨️*❤️*❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** DZIEŃ ZADUSZNY ******* To dzień modlitwy , wspomnień i marzeń..... Robercie to jest Twój Dzień ! A ja z nadzieją i miłością... Zapalam Tobie Ukochany******* Światełka promyków i tęsknoty za Tobą ******* Robercie mój ANIOŁKU na zawsze ******* ❤️*❤️*♨️*♨️*♨️*❤️*❤️ *MOJE SERCE KRWAWI* Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️*❤️*♨️*♨️*♨️*❤️*❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Tak trudno na świecie żyć... Gdy serce dziecka przestaje Bić... Odszedłeś o całe Życie za wcześnie******* Mój żal jest bezmierny... Cicha łza się sączy... Przestanie wtedy, gdy ,Bóg nas Złączy... Robercie w ten smutny dzień*** Wszystkich Świętych******* Światełka pełne miłości i nadziei❤️*******❤️ Ślę do Ciebie Aniołku w Niebie❤️*******❤️ Kochać Ciebie będę zawsze ❤️*******❤️ ❤️*❤️*♨️*♨️*♨️*❤️*❤️ *RADUJ SIĘ ROBERCIE* Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Mój Robercie ... To już 175-miesiąc... Kiedy Twoja Dusza ... Uleciała do Świata Wiecznego...(*)(*)(*​​)... Pozostawiłeś smutek , ból , żal ,tęsknotę i łzy...(*)(*)(*)... I pytanie DLACZEGO TY ???...(*)(*)(*)... Uśmiecham się do Ciebie , przez łzy ...(*)(*)(*)... Śpij ANIOŁKU w tym lepszym świecie ...dalekim świecie...(*)(*)(*).​​.. ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Robercie mój Ukochany... Dzisiaj Twoje 45-te urodziny... Ciężko mi na sercu i żyć w bólu... Bo ciągle Jesteś daleko... Kiedyś radość i płacz z radości... A dzisiaj ogromny żal i tęsknota... Dlaczego Bóg zabrał Ciebie...DLACZEGO TY ! Jakie życzenia mam Tobie składać ? Tylko życia wiecznego i radości w świecie dalekim... Mój Robercie Ukochany na zawsze... Światełka mej wiernej miłości i nadziei ******* Ślę tam daleko ...do Świata Twego******* Kocham całym matczynym sercem na zawsze ** ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *********K.C.S.C.S**​​***** Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Środa to zawsze jest i będzie smutny dzień... Kolejny 173 -ty miesiąc bez Ciebie Synku... Wspomnienia ,to za mało Robercie... Od lat .łzy, żal ,ból.tęsknota ... Jak Żyć ...kiedy TY Powinieneś ŻYĆ... Światełka wiernej miłości i nadziei ******* Do Ciebie ślę mój UKOCHANY SYNKU******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ K.C.S.C.S. na zawsze... Twoja mama

B.J.N.


3 l

۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Środa to zawsze jest i będzie smutny dzień... Kolejny 173 -ty miesiąc bez Ciebie Synku... Wspomnienia ,to za mało Robercie... Od lat .łzy, żal ,ból.tęsknota ... Jak Żyć ...kiedy TY Powinieneś ŻYĆ... Światełka wiernej miłości i nadziei ******* Do Ciebie ślę mój UKOCHANY SYNKU******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ K.C.S.C.S. na zawsze... Twoja mama

B.J.N.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* W tym trudnym dniu... Dnia Dziecka... Zapalam Tobie Robercie******* Smutne,światełka miłości i nadziei******* Niech nigdy nie gasną ******* A moje łzy ,niech nie budzą Ciebie ze snu :( Kochałam,Kocham i Kochać będę zawsze... ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Środa to smutny dzień... Kolejny 170 -ty miesiąc bez Ciebie Synku... Wspomnienia ,to za mało Robercie... Łzy, żal ,ból ...takie jest moje istnienie... Ty Powinieneś ŻYĆ... Światełka wiernej miłości i nadziei ******* Do Ciebie ślę mój UKOCHANY******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ K.C.S.C.S. na zawsze... Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** W ten smutny dzień... Gdzie na świecie , tyle złego się dzieje... Zapalam Tobie Robercie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei ... Niech nigdy nie gasną ******* Śpij moje serce Ukochane******* ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
۩۩۩❤️۩۩۩❤️۩۩۩❤️۩۩۩ ***SYNKU UKOCHANY*** W nowym miesiącu... Światełka mej miłości i nadziei******* Tobie zapalam i modlę się... O spokój Twej Duszy ******* Śpij moje serce w tej dalekiej ciszy******* ۩۩۩❤️۩۩۩❤️۩۩۩❤️۩۩۩ ******* K.C.S.C.S.****** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ ***SYNKU UKOCHANY*** Wieczorne światełka... Mej wiernej miłości i nadziei... Zapalam Tobie Robercie...Synku Ukochany******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *** MÓJ NA ZAWSZE *** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...........❤️....... .............|||....​​.. ..*.........|||||...​​*... .....*....|||||||||.​​.... *.......||||||||||||​​|...*.. ....*..|||||||||||||​​|||... .............III...♥​​.........* **SYNKU UKOCHANY** *❄️ ZAPALAM TOBIE ROBERCIE ❄️ * *☀️ * ŚWIATEŁKO PAMIĘCI *☀️ * ☀️ * W TEN CUDOWNY DZIEŃ *☀️ * ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*[[ * ]]˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜ DLACZEGO NIE MOŻESZ BYĆ Z NAMI ? DLACZEGO SYNKU UKOCHANY ?! Twoi rodzice

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️ **SYNKU UKOCHANY** Mój Robercie,wczoraj minął... 166 miesiąc,kiedy nas opuściłeś... Moje serce,ciągle krwawi ... Brak mi słów,by to opisać... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Do Ciebie ślę mój na zawsze Ukochany******* Śpij w spokoju wiecznym ******* ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️ **SYNKU UKOCHANY**

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️ **SYNKU UKOCHANY** Odszedłeś Robercie... To nie był Twój czas... A dla mnie w miejscu ... Stanął czas... Odszedłeś z cząstką mnie... Wirtualne światełka ... Mej wiernej miłości i nadziei... Do nieba ślę *** do Ciebie mój Ukochany******* ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️♥ ❤️ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Syneczku,kolejny smutny miesiąc... To już 165 miesiąc...w smutku,żalu,​wspomni​eniach... To tak mocno boli... Tęsknię za Tobą Robercie... Wspomnienia ...to za mało... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Zapalam Tobie mój Ukochany ******* ❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** DLACZEGO TY ? ** Twoja mama

B.J.N.


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia