Już nigdy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.05.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.05.2010
Express Bydgoski
„Już nigdy nie będzie jak dawniej ...
Wspomnienia są jedynie echem minionego szczęścia,
Pozostaje bezmiar smutku i tęsknota.”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27 maja 2010 roku zmarła nasza kochana Mama, Babcia i Prababcia
śp. JADWIGA GLAPA
lat 73
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się w poniedziałek 31 maja br. o godz. 12.00 na cmentarzu parafii św. Trójcy (Jary) przy ul. Lotników w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia