Nikt nam
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.10.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.10.2010
Express Bydgoski
"Nikt nam Ciebie nie przywróci, Tylko pamięć wraca...Bolesna, bezsenna, ciężka jak kamień."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 24 października 2010 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Mama i Babcia
śp.
STEFANIA MENDYKA
z domu Siekierka
lat 71
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 27 października 2010 r. (środa) o godz. 11.30 w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej ul. Żmudzka 2. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Chojnickiej w Bydgoszczy
W smutku pogrążone Córki z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia