Odszedłeś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.04.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.04.2010
Express Bydgoski
„Odszedłeś tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13.04.2010 r. zmarł nasz kochany Brat, Szwagier i Wujek
śp. Leszek Żytko
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 30.04.2010 r. o godz. 12.00 w kościele Św. Ojca Maksymiliana Kolbe - Osowa Góra.
Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu parafialnym na Osowej Górze.
W smutku pogrążone Rodzeństwo z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia