Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.09.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.09.2010
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 sierpnia 2010 roku odeszła do Pana, opatrzona Sakramentami Świętymi nasza ukochana Mamusia, Babcia, Prababcia, Siostra i Teściowa
ś.p. FELICJA JASIENIECKA
z domu Miklikowska, lat 82
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek, 2 września 2010 roku o godz. 13.15 pożegnaniem Zmarłej w Domu Pogrzebowym "SOTOR" przy ul. Poznańskiej 6/8 w Toruniu.
O godz. 14.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła p.w. Św. Piotra i Pawła, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna.
Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na nowym Cmentarzu Parafialnym przy ul. Poznańskiej.
Pogrążona w smutku
RODZINA
Autokar zostanie podstawiony o godz. 11.15 w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Mickiewicza 2, następnie o godz. 11.45 - Ostrowite Golubskie przy kościele.
O godz. 12.15 przy kościele w Zieleniu.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia