Żyłaś dla
This was published in the following publications on 17.03.2011:
Nowosci
This was published in the following publications on 17.03.2011:
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 15 marca 2011 r. odeszła od Nas Ukochana Żona, Mama, Babcia, Siostra, Ciocia, Bratowa, Kuzynka i Przyjaciółka
ś.p. ELŻBIETA SIEMIANOWSKA
z domu Nienartowicz
lat 74
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w piątek 18 marca 2011 r. o godz. 12.00 pożegnaniem Zmarłej w kościele p.w. Matki Bożej Królowej Polski na Rubinkowie I.
O godz. 12.30 zostanie odprawiona msza św. żałobna.
Po mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu św. Jerzego przy ul. Sportowej (od rynku).
Bus zostanie podstawiony przy kościele po mszy św.
Pogrążona w smutku
Rodzina
End of content
No more pages to load