Z głębokim
This was published in the following publications on 14.05.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 14.05.2011:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy,że dnia 13.05.2011r zmarła nasza mama,teściowa,babcia i prababcia śp.REGINA OCIEPA lat 86. Msza święta żałobna odbędzie się w poniedziałek dnia 16.05.2011r o godz.14.00 w Kościele w Kruszynie.Pogrzeb nastąpi po Mszy świętej żałobnej na cmentarzu parafialnym w Dąbrówce Nowej.O czym zawiadamia pogrążona w smutku Rodzina.
End of content
No more pages to load