Nie umier
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.12.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.12.2011
Nowosci
"Nie umiera Ten,
Kto pozostaje w pamięci żywych"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 25 grudnia 2011 roku zasnęła w Bogu
nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Ciocia i Szwagierka
śp.
Jadwiga Wasicka
lat 64
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek, 29 grudnia 2011 roku o godz. 13.15 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej w dolnym kościele p.w. Św. Michała Archanioła przy ul. Rybaki. O godz. 14.00 nastąpi wyprowadzenie i przejazd do kościoła Garnizonowego ( p.w. Św. Katarzyny ), gdzie zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu parafialnym przy ul. Wybickiego ( od ul. Wybickiego ).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Bus zostanie podstawiony o godz. 13.50 przy kościele p.w. Św. Michała Archanioła.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia