Żyłeś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.11.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.11.2010
Nowosci
"Żyłeś dla nas i dla innych,
Kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 listopada 2010 roku zasnął w Bogu po długiej chorobie mój kochany Mąż, nasz Tata, Teść, Brat i Dziadek
śp.
Tadeusz Kozak
lat 58
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 27 listopada 2010 roku o godz. 10.15 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy przy kościele p.w. Chrystusa Króla. O godz. 11.00 w kościele p.w. Chrystusa Króla zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Rodzina prosi o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia