Odeszłaś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2011
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2011
Nowosci
"Odeszłaś cicho i bez pożegnania,
jak Ktoś, Kto nie chce swym odejściem smucić,
jak Ktoś, Kto wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11 maja 2011 roku zasnęła w Bogu opatrzona Sakramentami Świętymi moja kochana Żona, nasza kochana Mamusia, Babcia, Siostra, Teściowa, Bratowa i Szwagierka
śp.
WANDA JASTRZĘBSKA
lat 71
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w sobotę, 14 maja 2011 roku o godz. 14.30 pożegnaniem Zmarłej w kaplicy Trójcy Świętej w kościele p.w. NMP. O godz. 15.00 w kościele p.w. NMP zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Gałczyńskiego (przy kościele Polsko-Katolickim).
Pogrążona w smutku
RODZINA
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Autokar zostanie podstawiony po Mszy Świętej przy kościele p.w. NMP.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia