Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.09.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.09.2011
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia
21 września 2011 roku zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
śp. STEFANIA GIZA
lat 93
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w sobotę 24 września br. o godz. 8.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego przy ul. Nakielskiej 68.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.15 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążony
Syn z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia