Największ
This was published in the following publications on 27.12.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 27.12.2011:
Express Bydgoski
"Największym dobrem człowieka jest Matka. Żyła tak, że ślady Jej stóp zostaną na wieki"
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 22.12.2011 r. odeszła od nas na zawsze Nasza Kochana Mama, Babcia i Prababcia
śp. Regina Pubanc
lat 86
"Szła przez życie cicho dając wszystkim wiele ciepła i miłości. Kiedy odeszła zostawiła niezabliźnioną ranę, nieprzemijający żal i głęboką pustkę"
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się różańcem dnia 28.12.2011 r. o godz. 11.30 w kościele pw. św. Mikołaja w Ślesinie. Po mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu prarafialnym.
Córka z rodziną i synowie z rodzinami
End of content
No more pages to load